Finanční analýza pojišťovny

Kapitol - financím dáváme smysl

Zpracujeme Vám finanční plán, který bude odpovídat Vašim očekáváním a potřebám. Provedeme analýzu Vašich výdajů a navrhneme optimální řešení. Naším cílem je, abyste ušetřili, byli zajištěni a přitom se nemuseli omezovat.
kapitol.cz/

pojišťovací produkty - Najisto.cz

Aktuální katalog firem v kategorii pojišťovací produkty. Nabídka produktů pojišťovny Allianz. zavřít ČSOB Pojišťovna , a.s. (Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II) Mladá Boleslav, tř. Václava Klementa 819 První Finanční , s.r.o. (Týn nad Vltavou)
najisto.centrum.cz/tag/pojistovaci-produkty/

Modely finanční analýzy a finanční strategie

2. dílčí cíl: tvorba modelů Ze získaných informací jsem se snažil vytvořit tři zák ladní modely: dva z finanční analýzy a jeden z finanční strategie. V modelech finanční analýzy jsem důsledně vycházel z definic ukazatelů a výkladu metod
nb.vse.cz/~kubalek/odborne/ostatni_publikace/modely_financni_analyzy.html

Téma: pojišťovny - FinančníNoviny.cz

automoto banky benzin daně daňový kalendář doprava energie finance finanční krize fondy hospodářství hypotéky inflace internet kurzy měn média počítače, IT pojišťovny potraviny práce silnice služby reality trh telekomunikace zemědělství
financninoviny.cz/tema/index.php?id_seznam=383

Finanční zdroje a finanční analýza | CFOWorld.cz

Cíle finanční analýzy: * zhodnotit a podat ucelený přehled na finanční zdraví podniku,. * k vlastníkům cizích finančních zdrojů (vztahy k bankám).
cfoworld.cz/analyzy/financni-zdroje-a-financni-analyza-976

Marta Gellová: Finanční poradenství není jen o získání

Pokud bude začínat jako vázaný zprostředkovatel či výhradní pojišťovací agent pojišťovny nebo podřízený pojišťovací zprostředkovatel u agenta či makléře, může zkoušku složit v každé pojišťovně . Tam, kde se chce stát pojišťovacím
www.investujeme.cz/marta-gellova-financni-poradenstvi-neni-jen-o

Co dělá finanční poradce - náplň práce - proJobs

Finanční poradce, zprostředkovatel finančních služeb, pojišťovací makléř či pojišťovací poradce vykonává obchodně-poradenskou činnost v oblasti osobních financí, pojistných produktů a finanční analýzy.
projobs.cz/napln-prace-financni-poradce-437

MIA | Moje Inteligentní...pro pojišťovací makléře, finanční...

Software MIA je určen pro pojišťovací makléře, finanční zprostředkovatelské společnosti, finanční poradce, investiční zprostředkovatele, pojišťovací poradce jednotlivce a jejich klienty, pro ty, kteří si chtějí založit vlastní společnost
mia-system.cz/

Egon makler service s r.o. - komplexní finanční služby

Naše firma poskytuje ZDARMA komplexní finanční služby - posouzení stávající situace klienta, poradenství, výběr optimálních produktů a variant, připravení nabídky a následný servis. Generali Pojišťovna a.s. Česká Pojišťovna Zdraví a.s.
www.egon.cz/

Finanční, investiční poradenství | Pardubický kraj, Firmy v kraji

Nezávislé finanční poradenství, Pracujeme s produkty všech hypotečních bank včetně stavebních spořitelen a všech pojišťoven. Klientovi proto mohu navrhnout řešení, které dokáže nejlépe splnit jeho finanční záměry a přání a začlenit je do.
par.firmyvkraji.cz/financni-investicni-poradenstvi